



Дерев'яна шкатулка ручної роботи, скринька для цінностей, виконана технікою 'філігрань', 19*11*7 см
781 ₴
- В наличии
- Код: ф14
Вишукана шкатулка ручної роботи для прикрас, біжутерії, цінностей чи просто дрібничок.
Натуральне дерево, тоноване в темний колір. Техніка виконання - 'філігрань'.
Техніка філігрань - це мистецтво виробництва виробів із тонкого металу, яке виконується шляхом скручування, складання та формування дрібних дротиків або стриженьків. Ця дрібна робота вимагає великої майстерності та терпіння.
В техніці філігрань металевий дріт чи стриженьки зазвичай розрізають на дуже маленькі шматочки, які потім згиняють, обвивають або скручують, щоб створити складні візерунки та орнаменти. Кожен елемент дуже дрібний і деталізований, створюючи вражаючі мистецькі шедеври.
Дно покрите оксамитовою тканиною.
Чудовий подарунок для вас чи ваших близьких.
19*11*7 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Дерево |
| Ширина | 190 мм |
| Высота | 70 мм |
| Глубина | 110 мм |
| Состояние | Новое |
| Внутренняя отделка | Бархат |
- Цена: 781 ₴


