Дерев'яна шкатулка ручної роботи, скринька для цінностей, виконана технікою 'філігрань', 11*11*9 см
693 ₴
- В наличии
- Код: ф7
+380 (96) 057-57-83
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вишукана шкатулка ручної роботи для прикрас, біжутерії, цінностей чи просто дрібничок.
Натуральне дерево, тоноване в темний колір. Техніка виконання - 'філігрань'.
Техніка філігрань - це мистецтво виробництва виробів із тонкого металу, яке виконується шляхом скручування, складання та формування дрібних дротиків або стриженьків. Ця дрібна робота вимагає великої майстерності та терпіння.
В техніці філігрань металевий дріт чи стриженьки зазвичай розрізають на дуже маленькі шматочки, які потім згиняють, обвивають або скручують, щоб створити складні візерунки та орнаменти. Кожен елемент дуже дрібний і деталізований, створюючи вражаючі мистецькі шедеври.
Дно покрите оксамитовою тканиною.
Чудовий подарунок для вас чи ваших близьких.
11*11*9 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дерево |
| Ширина | 110 мм |
| Высота | 90 мм |
| Глубина | 110 мм |
| Состояние | Новое |
| Внутренняя отделка | Бархат |
Информация для заказа
- Цена: 693 ₴







