Дерев'яна шкатулка ручної роботи, скринька для цінностей, виконана технікою 'філігрань', 8*8*8 см
400 ₴
- В наличии
- Код: ф1
+380 (96) 057-57-83
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вишукана шкатулка ручної роботи для прикрас, біжутерії, цінностей чи просто дрібничок.
Натуральне дерево, тоноване в темний колір. Техніка виконання - 'філігрань'.
Техніка філігрань у цій шкатулці використовується для створення складних візерунків на її зовнішній частині, додаючи до неї елегантності та унікальності. Тонкі, ніжні лінії і форми філіграні підкреслюють красу природного дерева та надають шкатулці особливого шарму.
Дно покрите оксамитовою тканиною.
Чудовий подарунок для вас чи ваших близьких.
Розмір 8*8*8 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Квадратная |
| Материал | Дерево |
| Ширина | 80 мм |
| Высота | 80 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Состояние | Новое |
| Внутренняя отделка | Бархат |
Информация для заказа
- Цена: 400 ₴








