Вишукана шкатулка ручної роботи для прикрас, біжутерії, цінностей чи просто дрібничок.
Традиційний гуцульський орнамент. Декорована бісером.
Дно покрите оксамитовою тканиною.
Чудовий подарунок для вас чи ваших близьких.
Розмір 25*12 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Дерево |
| Декоративное оформление | Резьба |
| Ширина | 250 мм |
| Высота | 100 мм |
| Глубина | 120 мм |
| Состояние | Новое |
| Внутренняя отделка | Бархат |
Информация для заказа
- Цена: 1 595 ₴







