Вишукана шкатулка ручної роботи для прикрас, біжутерії, цінностей чи просто дрібничок.
Натуральне дерево, тоноване в темний колір. Традиційний гуцульський орнамент. Декорована бісером та металом.
Дно покрите оксамитовою тканиною.
Чудовий подарунок для вас чи ваших близьких.
Розмір 21*11 см,
висота 11, 5 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Дерево |
| Ширина | 210 мм |
| Высота | 115 мм |
| Глубина | 110 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 400 ₴









