Велика настінна ключниця `Home is where the heart is` темного кольору, ручна робота
890 ₴
- Готово к отправке
+380 (96) 057-57-83
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Настінна ключниця-шкафчик темного кольору з 7 гачками для ключів.
Не лише практична та необхідна річ для зберігання ваших ключів, але й стильний елемент інтер'єру.
Подаруйте своїм ключам затишний будиночок, а собі збережіть час та нерви для пошуку ключів, що завжди губляться ;)
23*26 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дерево |
| Наличие дверки | 1 шт |
| Комплектация настенным крепежом | Да |
| Ширина ключницы | 230 мм |
| Глубина ключницы | 70 мм |
| Высота ключницы | 260 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 890 ₴








