Настінна ключниця-шкафчик білого кольору з 5 гачками для ключів
Не лише практична та необхідна річ для зберігання ваших ключів, але й стильний елемент інтер'єру.
Подаруйте своїм ключам затишний будиночок, а собі збережіть час та нерви для пошуку ключів, що завжди губляться ;)
23*18 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дерево |
| Наличие дверки | 1 шт |
| Комплектация настенным крепежом | Да |
| Ширина ключницы | 230 мм |
| Глубина ключницы | 50 мм |
| Высота ключницы | 180 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 390 ₴







